Oferta

Jjjb

opalanie natryskowe SunFx - NATYCHMIASTOWA OPALENIZNA całe ciało 30 minut

Cena: 80 zł

REZERWUJ

Opis

Opalanie SunFx to  wspaniały i zdrowy sposób na piękny wygląd skóry.

TO IDEALNA METODA OPALANIA, JEŚLI OPALENIZNA POTRZEBNA JEST NA JUŻ

Metodę opalania SunFX wyróżnia zastosowanie bezzapachowych preparatów najnowszej generacji, bez zawartości alkoholu i innych szkodliwych substancji chemicznych, odpowiednie nawet dla kobiet w ciąży i alergików. Preparat występuje w trzech odcieniach, które dobieramy indywidualnie do kolorytu skóry.

Opalanie SunFX to zabieg przyjemny i niezwykle higieniczny- wykonywany jest na stojąco, w specjalnej kabinie SunFX za pomocą precyzyjnego urządzenia. Odcień opalenizny dobierany jest indywidualnie do karnacji klienta, zaś preparaty używane do zabiegu są bezwonne, nie zawierają alkoholu, perfum ani konserwantów, dlatego usługa proponowana jest także kobietom w ciąży oraz osobom z wrażliwą skórą czy bielactwem.

Sam zabieg trwa zaledwie 5-10 minut a efekt utrzymuje się od 7 do 14 dni. Opalenizna zmywa się równomiernie wraz z każdym kolejnym prysznicem.

Dla najlepszych i najtrwalszych efektów, na dzień przed wykonaniem zabiegu opalania zaleca się wykonanie peelingu, złuszczającego nadmiar zalegającego martwego naskórka. A przed samym opalaniem należy zmyć makijaż oraz najlepiej wziąć prysznic, aby dokałdnie oczyścić ciało z wszelkich balsamów czy np.perfum. Opalenizna na przygotowanej w ten sposób skórze jest trwała oraz idealnie równomierna.

W celu całkowitego wchłonięcia produktu, po NASTRYSKOWYM nałożeniu preparatu, terapeuta suszy ciało specjalistyczną suszarką, w którą wyposażony jest sprzęt do opalania SunFX.

Tuż po zabiegu zaleca się założenie luźniejszych ubrań.

Kolor utrwala się jeszcze przez kolejne 5 do 12 godzin, dlatego warto odczekać minimum 5 godzin przed wzięciem prysznica.

*Jeśli chcemy wyglądać pięknie na szczególną okazję, najlepiej opalać się na dwa lub jeden dzień przed wielkim wyjściem.

Opalenizna SunFX zawsze wygląda naturalnie i efektownie.